Kategorie
Aktualności

Uzyskać pomoc w odzyskaniu odszkodowania

Pomagamy osobą które czują się oszukane przez towarzystwa ubezpieczeniowe. Jeżeli są przesłanki, że ubezpieczyciel nie wywiązał się ze swoich zobowiązań dotyczących umowy i wypłacił Ci za mało pieniędzy z tytułu odszkodowania to skontaktuj się z nami.

Od lat zajmujemy się temat odszkodowań. Pomogliśmy już wielu naszym klientom. Jeżeli czujesz się poszkodowana/poszkodowany to zadzwoń do nas i umów się na spotkanie z naszym prawnikiem. Zapraszamy serdecznie. Postaramy się pomóc!

Kategorie
Aktualności

Frankowy kredyt – pomoc prawna

Nasza kancelaria świadczy usługi w zakresie kredytów frankowych. Jeżeli jesteś osobą poszkodowaną i chcesz poprawić swoją sytuację to zapraszamy do skorzystania z pomocy prawnej naszej kancelarii. Wspólnie spróbujemy Ci pomóc.

Kredyty frankowe cieszyły się dużą popularnością. Nikt jednak nie spodziewał się sytuacji jaka aktualnie ma miejsce. W związku z tym nasza kancelaria postanowiła zająć się osobami które mają kredyty we frankach i potrzebują pomoc prawnej.

Kategorie
Aktualności

Pomoc przy uzyskaniu odszkodowania

Nie otrzymałeś należytej zapłaty z tytułu odszkodowania? Jesteś rozczarowana/rozczarowany i chcesz walczyć o swoje? Skontaktuj się z naszą kancelarią. Ocenimy sytuację i udzielimy Ci odpowiedniego wsparcia prawnego jeżeli sytuacja będzie tego wymagać.

Specjalizujemy się w odszkodowaniach. Jesteśmy doświadczoną kancelarią która pomoże Ci w boju z towarzystwem które zaniżyło odszkodowanie. Zapraszamy do kontaktu jeżeli czujesz się oszukana/oszukany. U nas znajdziesz kompleksową pomoc prawną.

Kategorie
Aktualności

Firmy oferujące pomoc w zakresie odszkodowań

Jesteś osobą poszkodowaną i ubezpieczyciel zaniżył wartość odszkodowania które Twoim zdaniem Ci się należy? Warto wtedy odszukać kancelarię które pomoże Ci w zakresie uzyskania odszkodowania. W tym przypadku sprawdzi się internet.

Dziś bardzo często słyszymy, że ubezpieczalnie specjalnie zaniżają odszkodowanie. Jeżeli chcemy dochodzić swoich praw warto skonsultować sytuację z prawnikiem. W każdym mieście jest wiele kancelarii które specjalizują się w odzyskiwaniu odszkodowań. Warto skorzystać z tego typu usług jeżeli mamy wyraźne sygnały, że odszkodowanie które nam się należy jest zaniżone.

Kategorie
Aktualności

Pomoc w odszkodowaniach

Często w naszym życiu zdarzają się sytuacje i zdarzenia losowe za które należy nam się zadośćuczynienie w postaci odszkodowania czy to bezpośrednio od sprawczy czy pośrednio od firmy ubezpieczeniowej. Niestety zdarza się, że strony nie mogą dojść do porozumienia w sprawie odszkodowania i potrzebna jest pomoc specjalistów aby wyegzekwować odpowiednie środki likwidujące szkodę lub które zadośćuczynią za powstałe szkody.

W takich przypadkach warto pójść po pomoc do kancelarii adwokackiej zajmującej się prowadzeniem spraw odszkodowawczych i którzy dobrze znają zagadnienia związane z odszkodowaniami, umowami ubezpieczeniowymi itp.